İçeriğe geç

Bize Neuron’s Elektrik Pick-up ve Kamyon Tasarımları!

Nöron senin için bir şey ifade etmemiş olabilir. Çünkü Amerikan şirketi otomotiv tarihinde çok yeni. Benzinli ve dizel motorlar artık elektrik enerjisinin kullanımına ilişkin genel bir karar nedeniyle yok olmaya terk ediliyor. Fosil yakıtların tamamen tükenmesi 50 yıl sürebilir, ama ES’lerin istilası yakında dünyamıza yayılacak.

Alternatif yakıt dalgası karşı her zamanki şirketlerin dışında başlatılan, tüm yeni otomobil şirketleri de gösteriyor. Bunlardan biri, Neuron, ticari araç tarafında neler yapılabileceğini resmetti. İşte detaylar;

Öyle görünüyor ki, şu andan itibaren, biz özel dünya fuarlarında sarsıcı elektrikli araç modelleri göreceksiniz.

Neuron, araçların alacağı şekillerin gelecekte günümüze sığmayacağını bilerek bir çalışma yürüttü. 21. yüzyıl trendlerinde LED farlar,sinirli bakışlar, keskin çizgilere sahip tamponlar vb. benimsenmiştir.

Aynı şekilde, Amerikan şirketi şimdi bize geldi bir araç tasarımı ile geliyor. Sürtünmeyi en aza indiren bir fincan yapılı kamyon modelinde, ön yüzünde led teknolojisi aydınlatma entegre edilmiştir.

Ortak yapıya baktığımızda, Neuron Torq’un kendini uyarladığını anlamak mümkündür. Ticari çekicilere de öncülük eden Tesla, henüz havalanmamış olsa bile bu sınıfın rozetini yarı kamyonla taşıyacak.

Neuron ikinci araç projesi olarak bir EV pick-up varlığı gösterildi.

Tango 1989 yılında biz ilk araç görünce inşa

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir