İçeriğe geç

Joss Whedon’ın yeni HBO serisi The Nevers’te Laura Donnelly, Olivia…

Joss Whedon’ın yeni HBO serisi The Nevers’te Laura Donnelly, Olivia Williams, James Norton, Tom Riley, Ben Chaplin, Nick Frost, Eleanor Tomlinson ve Denis O’Hare yer alacak.

Avengers: Age of Ultron’dan sonra Marvel Cinematic Universe’den ayrıldıktan sonra, adalet liginden Zack Snyder tarafından boşalan yönetmen koltuğunu devraldı. Ancak filmin büyük bir kısmı Snyder tarafından tamamlandığı için filmin yönetmenleri arasında Whedon’ın adı geçmiyor.

Uzun zamandır sinemadan uzak olan yönetmen, HBO’da yayınlanacak olan yeni bilim kurgu dizisi The Nevers ile televizyon dünyasına geri dönüyor. Joss Whedon, senaryoyu bir zamanlar dizinin yaratıcısı olduğu Buffy the Vampire Slayer’ın senaristleri Jane Espenson ve Doug Petrie ile birlikte yazdı. Aynı zamanda, Whedon serinin yönetmenidir.

Aslalar; Victoria’da “The Touched” adında bir grup kadın hakkında, özel yetenekler kazandıktan ve acımasız düşmanlarla dünyayı değiştirebilecek bir görevde bulunduktan sonra neler oldu? Dizinin başrollerinde Outlander yer alıyor. Donnelly, zamanının en acımasız, en fevri ve duygusal olarak yıpranmış durumlarını ortadan kaldırmak için her şeyi yapabilecek ama viktorya toplumunu da tehdit eden Amalia True’yu canlandıracak. Laura Donnelly ile birlikte, diğer oyuncular ve rolleri ortaya çıkmıştır.

Joss Whedon’ın yeni dizisi The Nevers Henüz Net Değil çıkış tarihi

Deadline’a göre Nevers’in oyuncu kadrosunda Olivia Williams, James Norton, Tom Riley, Ann Skelly, Ben Chaplin, Pip Torrens, Zackary Momoh, Amy Manson, Nick Frost, Rochelle Neil, Eleanor Tomlinson ve Denis O’Hare yer alacak.

Olivia Williams, en iyi Ghost Writer ve An Education için bilinen, lavinia bidlow getirecek, grubun zengin, eski moda ama willy üyesi, hayata. Tom Riley ayrıca Lavinia Bidlow’un kardeşi Augustus ‘Augie’ Bidlow’u da canlandıracak. Happey Vadisi’nden tanıdığımız James Norton, insanlara şantaj yapmak için gizli bir kulüp kuran çapkın Hugo Swan rolüyle takımdaki yerini alıyor. Ann Skelly, Amalia’nın en iyi arkadaşı olarak The Touched’e katılan ilk isim olan Penance Adair karakterini canlandıracak. Ben Chaplin, alkol alışkanlıkları ve öfke patlamalarıyla dikkat çeken, kimseye güvenmeyen dedektif Frank Mundi’yi oynayacak. Pip Torrens, Poldark rol aldı, İngiliz İmparatorluğu korumak için çalışan bir soğukkanlı eski general; Eleanor Tomlinson, şarkıcı olma hayalini gerçekleştiremeyen ve hayatında yeni bir amaç arayan Mary Brighton’ı canlandıracak. Edgar Wright’ın Cornetto üçlemesinin kalbinde taç giyen Nick Frost, genellikle en yüksek teklifi veren kişi olan Dilenci Kral lakaplı acımasız çete lideri Declan Orrun’a hayat verecek.

Kalabalık bir oyuncuyu bir araya getiren dizinin çıkış tarihi henüz belli değil, ancak dizinin pilot bölüm yayınlanmadan önce tüm sezonun onayını aldığını unutmayalım. HBO joss Whedon elinde çıkacak serisi çok emin gibi görünüyor. Whedon, The Nevers’i hayata döndürme konusundaki hevesini dile getirdi ve hbo bu güvenin boşa gitmesine izin vermemek için elinden geleni yapacak gibi görünüyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir