İçeriğe geç

Fargo ve Legion’un yaratıcısı olarak bilinen Noah Hawley yeni bir…

Fargo ve Legion’un yaratıcısı olarak bilinen Noah Hawley yeni bir Star Trek filmi yazıp yönetecek. Chris Pine, Zachary Quinto ve Zoe Saldana önceki filmlerdeki rollerini tekrarlayacaklar.

2009 yılında J.J. Abrams önderliğinde ekrana dönen Star Trek,yeni bir filmle sinema dünyasındaki yolculuğuna devam etmeye hazırlanıyor. Noah Hawley,aynı zamanda Lucy sky, alkışlanan serisi Fargo ve Lejyon yaratıcısı ile sinema dünyasında yıldız , yazmak ve yeni bir Star Trek film yönetecek.

Bu yeni filmde, Hawley 2009 yılında başlayan yeni film serisinde aynı rollerde yer alacak. Bu yüzden chris pine (kaptan kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura) ve Karl Urban (Doktor Bones) ile bir kez daha Hawley’s Star Trek izlemek için gidiyoruz.

Bu yeni proje son yıllarda duyurulan üçüncü Star Trek filmi oldu. Bildiğiniz gibi Quentin Tarantino yeni bir Star Trek filmi çektiğini açıkladı ve Tarantino, The Revenant ile tanınan Mark L. Smith ile film için fikirlerini göstererek imzalandı. Öte yandan, J.J. Abrams önderliğindeki Star Trek serisinin dördüncü filmi için ilk adımlar atıldı, ancak bu proje üretim sürecindeki sorunlar nedeniyle rafa kaldırıldı. S.J. Clarkson’ındevam filmini iptal edilmeden önce yönetmesi bekleniyordu ve zaman yolculuğunun hikayede önemli bir yeri olması planlanıyordu, böylece Chris Hemsworth ilk filmdeki rolünü tekrarlayacaktı.

Noah Hawley’s New Star Trek Film Daha Önce Duyurulan Projelerin Bağımsız Bir Üretim Olacak

Noah Hawley’s Star Trek hakkında bilinenler oldukça sınırlı olsa da, filmin yukarıda bahsettiğimiz iki projeden biri olmayacağı biliniyor. S.J. Clarkson’ın yönettiği devam filmi artık tamamen gündemden çıkmış gibi görünüyor. Tarantino’nun Star Trek projesine ne olacağını görmek için Tarantino’nun bir sonraki filminden hangisi olacağına karar vermesi için beklememiz gerekiyor.

J.J. Abrams bu yeni filmin hazırlık sürecinde doğrudan bir rol oynamayacak, ancak Abrams’ın yapım şirketi Bad Robot filmin yapımcıları arasında yer alacak.

Lucy in the Sky, Hawley ilk uzun metrajlı, sert eleştirmenler tarafından eleştirildi ve gişe tam bir hayal kırıklığı dönüştü iken, Fargo ve Legion Hawley çalışmaları bizi bu yeni Star Trek film hakkında heyecanlı yapar. Çünkü bu, hem Fargo hem de Legion Hawley’nin var olan bir çalışmayı alıp ilginç bir yorum getirebileceğini gösteriyor.

Kaynak:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir