İçeriğe geç

The Haunting of Hill House’s 2nd Floor, Season’ın oyuncu kadrosunun…

The Haunting of Hill House’s 2nd Floor, Season’ın oyuncu kadrosunun şekillenmeye başladığı ilk maç oldu. Bly Malikanesi’nin Hayaleti ikinci dünya insanı. T’Nia Miller, Rahul Kohli, Amelia Eve, Amelie Smith, Benjamin Ainsworth ve Catherine Parker sezonun kadrosuna katılan son oyuncular oldular.

Craine ailesinin uzun yıllar süren yeniden birleşmeden sonra yeniden bir araya gelmesinin dehşet ini anlatan The Haunting of Hill House,geçmişte perili bir evde yaşamış, geçen yıl ki ilk sezonuyla beğeni topladı ve geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Her sezon farklı bir hikayenin işlendiği antoloji serisine olan bu ilgi ikinci kez. sezon onaylandı. Şovun yaratıcısı Mike Flanagan da çok zaman içinde ikinci kata çıktı. sezon için hazırlıklar.

The Haunting of Bly Manor, Turn of the Screw romanından uyarlanmıştır. Sezona hazırlanan Flanagan, dün Twitter hesabından yaptığı açıklamada dizinin 2. yeni isimler sezon da yer alacak.

T’Nia Miller, onun serisi Yıl ve Yıl için öne çıkıyor , ve Rahul Kohli, en iyi iZombie serisi için bilinen , ve Amelia Eve,o Bly Manor Haunting önemli roller oynayacak duyurdu, çocuk karakterleri Amelie Smith ve Benjamin Ainsworthoynayacak , kim hikayede çok önemli bir role sahip. Flanagan, daha önce birlikte çalıştığı aktörlerle çalışmayı tercih eden bir yönetmen, The Haunting of Hill House’da Poppy Hill’e hayat veren Catherine Parker’ın(2.) ikinci yaşındaki oyuncusudur. o da sezon yer alacağını açıkladı.

Bly Manor Haunting Gelecek Yıl Çıkacak

Catherine Parker, serinin ikinci en çok bölümlük serisi. Bu sezon farklı bir rolde görünen tek kişi o olmayacak. Victoria Pedretti ve Oliver Jackson-Cohen,The Haunting of Hill House’da Nell ve Luke Crain kardeşler olarak rol alacak olan The Haunting of Bly Manor’da başrolde yer alacak. Buna ek olarak, The Haunting of Hill House da Hugh Crain’e hayat verdi ve daha önce Gerald’s Game’de çalışan Mike Flanagan ve Henry Thomas da ikinci başkan oldular. sezonun döküm özellikli .

Dizi, serinin ikinci sezonudur. Sezon, iki kardeşe bakmak için mürebbiye olarak geldiği evde hayaletler gördüğünü söyleyen bir kadına odaklanıyor. Dizide Victoria Pedretti, bu çocuklara bakmak için mürebbiye olarak eve gelen Dani Clayton’ı oynayacak. Oliver Jackson-Cohen’i Dani’nin yakın arkadaşı Peter olarak takip edeceğiz.

Dört gözle beklediğimiz The Haunting of Bly Manor, 2020’de Netflix’te yayınlanacak. The Haunting of Bly Manor için hazırlanan Flanagan, bu yıl The Shining’in devamı ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Kaynak:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir