İçeriğe geç

2021 Hyundai Tucson Sağlam Tasarım ve Teknolojileri ile geliyor!

Yeni bir vaka modeli Tucson için hazırlanıyor, kompakt SUV araçlarda Hyundai en akıllı girişimlerden biri. İlk nesil araç 2004 yılında piyasaya sürüldü ve şimdi 2021 modeli olarak 3. nesil 4 ile üretilmektedir. Kendi nesline girmeye hazırlanan Tucson için en sağlam görüntü geldi.

Prototiplerinden, araç şekillerinin hangi kısmının kaydırıldığını görebiliyorduk. Tucson’un markanın yeni formlarını ortaya koyan suv’una bakıyorduk. Yeni bilgiler ekia göre, aracın güvenlik altyapısına ve bağlantı özelliklerine dikkat çekeceği söylendi. İşte ayrıntılar şunlardır:

Suv’un onun izinden geleceğini düşündük.

Biz de Sonata tucson özel LED düzeni hakkında düşündüm, hangi yeni bir ön ve başlık üstüne kadar uzanır. Tabii ki, henüz bu resimde ne söylediğimiz açık olmayabilir. Hyundai’nin son Tucson durumda bakacağız, en son modellerinde şık ve akıllara durgunluk veren biçimlerde arabalarını gösteren.

Nefes kesen bakışların altında dururken, ilk olarak basamaklı ızgarayı orijinal şekilde görüyoruz. Etrafımıza baktığımızda, bu tür deklanşör tarzına sahip bir alet olduğunu düşünmüyoruz. Balık pulları gibi malzemenin yanlarına yerleştirilen LED teknolojisi aydınlatması da üçgen forma uygun olarak duruyor.

Tamponun kavisli şekli ve kapsandığı alan Tuscon’u bir sınıf gibi gösterdi. Çamurluklar ile dudak bölgesinden çıta kombinasyonu da önemli biridir.

Tucson’Un derisinin altında, modern, tam bir gelecek kabini olacak.

Tucson için koyduğumuz kokpit görüntüsü bir Sonata’ya ait olsa da, bizim fikrimiz hyundai tasarımcılarının bunu bu sistemde yapacağını düşünmemiz. Sonat’ta olduğu gibi, Tucson’un yatay 12.3 inç ekranı üst ortada yer alacak. Biz anahtarsız cep telefonu başlangıç / bitiş özelliği olarak geçirilen bir dijital anahtar ile bir sonraki özelliği bekleyebilirsiniz.

Hyundai çok yukarıda düşüyor sürüş konforu ve güvenlik özellikleri adaptif navigasyon kontrol asistanı,gelişmiş çarpışma engelleyici frenleme, şerit izleme asistanı, arka çapraz çarpışma uyarıcı ve djjital ekrana aktarabilirsiniz kör nokta uyarıcı sistemi.

Kablosuz şarj platformu gibi, tucson şimdi olağan donanım dışında, uzaktan kumanda ile park edilebilir bir park asistanı ile parka gelecek. Bu klasik özelliklerden çok uzak olan kısım.

Bazı yeni nesil ünitelerin de Tucson’un kalbindeki mevcut motorlara yerleştirildiği düşünülmektedir.

Farklı yakıt tipi motorlara sahip olacak Tuscon’un 1.6 CRDi turbo dizel 180 ve 195 ps aralıklarında gelmesi bekleniyor. Buna ek olarak, iyi tork değerleri üreten turbo motorlu 2.0 GDI de listede yer alacak.

Devrearasında Sonata’dan transfer edilmesi bekleniyor 192 ps. Transferler hibritler hariç 8 vitesli otomatik şanzıman ile gerçekleştirilecek.

Biz tucson savunma kalkanı inanıyorum, hangi rakipleri Nissan X-Trail karşı mücadele edecek, Toyota RAV4, Subaru Forester, Mazda CX-5, VW Tiguan ve Peugeot 3008, bir güç. Eğer eski bir tarihin dışında konuşuyor olsaydık ve suv yapıları bu kadar patlamadığında Hyundai bu araçla kayıtlarla dolu olurdu.

Ancak, seat ateca ve skoda fayans da piyasaya sürüldü, hangi oldukça pazara ayrılmıştır. Olay şu ki, Hyundai’nin harika stratejileri bunun da üstesinden gelecek. Dünyanın en büyük grubu olmak için yarışan Koreli aracın sonunda iyi bir çıkış yapıp yollara çıkacağını düşünüyoruz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir