İçeriğe geç

Star Wars: The Rise of Skywalker’daki yaratıkların tasarımından sorumlu olan…

Star Wars: The Rise of Skywalker’daki yaratıkların tasarımından sorumlu olan Neal Scanlan, kurgu aşamasında filmden çıkarılan ilginç bir yaratığın Mandalorian’da yer alabileceğini söyledi.

Geçen yıl Aralık ayında gösterime giren ve büyük ölçüde olumsuz eleştiriler alan Star Wars: The Rise of Skywalker’dayaratıkların tasarımından sorumlu olan Neal Scanlan,geçtiğimiz günlerde Collider’a verdiği röportajda film için hazırladıkları yaratıklarhakkında konuştu, ancak filmin son kurgusunda yer almadı. Scanlan, özellikle bu canlılardan birinin takdire şayan olduğunu ve bu yaratığı önümüzdeki dönemde Mandalorian’dagörebileceğimizi söyledi.

Scanlan, Eye of Webbish Bog adını verdikleri karakteri şöyle anlattı: “Bu, ilk günlerde tasarladığımız bir karakterdi. Konsept tasarımcılarımdan biri, Jake Lunt Davies, fikirhakkında konuşuyordu ve sonra J.J. Abrams çizdiği bir konsept gördü ve “bu harika” dedi. Filmde olması gerektiğini söylediğimiz anlardan biriydi. Biz de o yaratığı gerçekten yaptık ve Onu Birleşik Krallık’taki Black Park diye bir yere götürdük ve orada filme aldık, ve o sahneler hala orada. Ne yazık ki, o filmin hikayesi nde bir yer bulamadı. Gerçek uzayda çektiğimiz şey gerçek hayatta ki enkarne olmuş bir karakterdi ve harikaydı.”

Scanlan, Star Wars: The Rise of Skywalker için tasarlanan ve stüdyoda hayata geçirme şansı olan bu yaratığın gelecekte seyircilerin karşısına çıkacağını umuyor. Bu nedenle Mandalorian’ınuygun bir platform olabileceğini düşünüyor. Bu yaratık gerçekten hazırlanmış ve bazı sahnelerde kullanılan bu yana, yaratık Mandalorian kullanılmak üzere çok uzak değil.

The Star Wars: The Rise of Skywalker’S Editing Phase sırasında Filmden Çıkan Bir Yaratık Mandalorian’da yer alabilir

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir